fbpx

concrete canvas

concrete canvas

Concrete canvas je nízkouhlíková technólogia šetrná k životnému prostrediu s 10-násobne rýchlejšiou inštaláciou oproti konvenčnému betónu.úspora materiálov oproti konvenčnému betónu až 93%!

Concrete canvas je nízkouhlíková technológia šetrná k životnému prostrediu s 10-násobne rýchlejšou inštaláciou oproti konvenčnému betónu. úspora materiálov oproti konvenčnému betónu až 93%!

NOVINKY

úvod do materiálu

Concrete Canvas je súčasťou revolučnej novej triedy stavebných materiálov s názvom Geosyntetické cementové kompozitné rohože (GCCM). Je to flexibilná, betónová impregnovaná textília, ktorá pri hydratácii vytvrdne na tenkú, odolnú, vodotesnú a ohňovzdornú betónovú vrstvu. V podstate ho možno opísať ako „betónová deka“ a používa sa na širokú škálu aplikácií vrátane rýchleho obloženia drenážnych kanálov, ochranu svahov, zabránenie rastu vegetácie , opravu priepustov a všeobecnú sanáciu betónu.

Zabezpečuje ochranu voči UV žiareniu a zvetrávaniu.

Absorbuje energiu z nárazov a zabezpečuje stabilitu materiálu aj pri rozpade.

Zmes z vysokokvalitného cementu, ktorá po hydratácii zatvrdne a vytvorí tak betónové plátno.

Nepriepustná vrstva, ktorá zabraňuje rastu vegetácie a poskytuje vysokú odolnosť voči chemickým látkam.

Concrete Canvas je dostupný ako návin alebo menší ľahko prenosný zvitok. Návin ponúka najrýchlejšiu inštaláciu, ale musí byť nasadený pomocou ťažkého zdvíhacieho mechanizmu. Čo sa týka použitia materiálu a prepravy, návin je vo všeobecnosti efektívnejšie ako ľahko prenosný zvitok.

Concrete Canvas je dostupný v 3 rôznych hrúbkach: CC5 (5mm), CC8 (8mm), CC13 (13mm)

V jednom návine je až 200 m² betónového plátna, čo zodpovedá
rovnakej oblasti pokrytia ako dva sedemnásť tonové domiešavače.

Concrete Canvas disponuje širokou škálou použitia ako napríklad

Kalkulačka cien

Sprievodca výstavbou kanála